19 Mart 2023, Pazar

Hakkımızda

Kredi Hemen Schema Görseli

KrediHemen.com; 28 Kasım 2019 yılında kurulmuş olan, hiçbir devlet kurumu ve bankalar ile bağlantısı bulunmayan tamamen bağımsız bir banka haber ve bilgi sitesidir. Temel vizyonumuz; bankalar, krediler, kredi kartları ve benzeri konularda en doğru içerikler ve bilgileri güncel şekilde sunabilmektedir.

Kredi Hemen İnternet sitemiz; sizlere en doğru bilgileri sunmaya özenle yaklaştığından, bir çok bilgi içeren konular sürekli takip edilir ve herhangi bir değişiklik durumunda güncellenir. Bankacılık ve finans sektöründe bir çok konu sürekli değişkenlik gösterdiği için, ekiplerimiz de aynı şekilde kendini yenileyen ve içerikleri en doğru şekilde sunmayı hedefleyen profesyonel insanlardan oluşmaktadır.

KrediHemen.com özgür banka haber platformunda görmüş olduğunuz haber ve içeriklerin tamamı, belli kaynak ya da kaynaklardan derlenerek özgün olarak oluşturulmaktadır. Temel yasa ve kanun maddeleri gibi sabit olan içerikler dışında, sizlere en özgün ve aydınlatıcı bilgileri sunabilmek adına profesyonel editör ve makale yazarları ile çalışılmaktadır.

Dilek, öneri, şikâyet ve sponsorluk gibi konular hakkında alt kısımda ki yararlı bağlantılar menüsünden iletişim bağlantısına tıklayarak, bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz iletiler en geç 72 saat içerisinde yanıtlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kredihemen.com internet sitemiz bünyesinde bilgi sunan diğer yararlı bağlantılar şu şekilde listelenmektedir;